Image

FAQ - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Wokół wynajmu kamperów wyrosło wiele mitów i legend, które nie zawsze spotykają się z prawdą. Bierze się to głównie z niewiedzy i braku informacji temu poświęconych, dlatego postaramy się wyjaśnić wszystkie wątpliwości i wyjaśnić to jak to wygląda w praktyce, na co zwrócić uwagę i o czym pamiętać.

Przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania aby poszerzyć Państwu zasób wiedzy na temat tej wyjątkowej przygody, jaką niewątpliwie jest podróż luksusowym kamperem.

PYTANIA OGÓLNE

Jakie muszę posiadać prawo jazdy do prowadzenia kampera?

Większość kamperów dostępnych na polskim rynku posiada DMC do 3500kg, a co za tym idzie takie pojazdy może prowadzić osoba posiadająca prawo jazdy kat. B. W przypadku pojazdów kempingowych przekraczających 3500kg DMC wymagane będą dodatkowe uprawnienia C1 lub C.

PYTANIA DOTYCZĄCE WYNAJMU KAMPERA

Jakie muszę spełnić warunki, żeby wynająć kampera?

Wypożyczyć kampera może praktycznie każdy, kto zapoznał się z regulaminem, wpłaci kaucję, kwotę najmu i podpisze umowę. Ponadto kierowca musi spełniać dwa warunki: posiadać prawo jazdy kategorii B oraz mieć ukończone 26 lat.

Image
Image

+48 533 738 658

Image

43-100 Tychy ul. Biblioteczna 28/25
NIP: 9372308153

Image

biuro@campwitch.pl

Słów kilka o CampWitch

Oferujemy wynajem nowoczesnych kamperów, które otworzą przed Toba nowe horyzonty, dodadzą wolności Twoim urlopowym wypadom poza miasto i nadzadzą mobilności w realizacji wycieczkowych celów, które sobie obrałeś.

logo campwitch

Kontakt

CampWitch Marta Tabaka
43-100 Tychy, ul. Biblioteczna 28/25
NIP: 937 230 81 53

Kontakt w sprawie wynajmu kamperów:
Marta Tabaka tel. 533 738 658

avatar pati

Naszym partnerem jest:

logo mdb white

Nad poprawnym funkcjonowaniem strony czuwa

logo mdb white